:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Stomil Olsztyn v Chojniczanka Chojnice 24 Lis 2017 18:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [mzak65]
DataDom   Wyjazd
28 Lip 2017 20:45:00Stal Mielec1v1Ruch Chorzów
29 Lip 2017 15:30:00Zagłębie Sosnowiec1v0Olimpia Grudziądz
29 Lip 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v1Chojniczanka Chojnice
29 Lip 2017 17:00:00Odra Opole0v1Górnik Łęczna
29 Lip 2017 18:00:00Raków Częstochowa0v2Miedź Legnica
29 Lip 2017 19:00:00Bytovia Bytów2v0Stomil Olsztyn
29 Lip 2017 19:00:00Chrobry Głogów0v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Lip 2017 19:00:00GKS Katowice2v0Pogoń Siedlce
30 Lip 2017 19:47:00Wigry Suwałki1v2GKS Tychy
04 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v0Chrobry Głogów
05 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v1Odra Opole
05 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna1v1Zagłębie Sosnowiec
05 Sie 2017 17:45:00GKS Tychy2v0Stal Mielec
05 Sie 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz2v0Wigry Suwałki
05 Sie 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v0Bytovia Bytów
05 Sie 2017 18:00:00Chojniczanka Chojnice3v0Stomil Olsztyn
05 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica1v1GKS Katowice
06 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v0Raków Częstochowa
11 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice2v0Puszcza Niepołomice
12 Sie 2017 12:30:00Odra Opole1v1Miedź Legnica
12 Sie 2017 17:30:00Raków Częstochowa2v1Chojniczanka Chojnice
12 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów2v0Ruch Chorzów
13 Sie 2017 17:00:00Chrobry Głogów0v1GKS Tychy
13 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec0v0Olimpia Grudziądz
13 Sie 2017 19:47:00Wigry Suwałki1v2Górnik Łęczna
13 Sie 2017 20:00:00Zagłębie Sosnowiec1v0Pogoń Siedlce
18 Sie 2017 20:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica1v1Zagłębie Sosnowiec
18 Sie 2017 20:45:00Górnik Łęczna2v0Stal Mielec
18 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v0Stomil Olsztyn
19 Sie 2017 14:45:00GKS Tychy2v1Bytovia Bytów
19 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz0v0Chrobry Głogów
19 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa2v2GKS Katowice
19 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v1Odra Opole
19 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce1v0Wigry Suwałki
22 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v2GKS Tychy
22 Sie 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v1Ruch Chorzów
23 Sie 2017 17:00:00Odra Opole2v0Raków Częstochowa
23 Sie 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v2Miedź Legnica
23 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów1v0Olimpia Grudziądz
23 Sie 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v1Górnik Łęczna
23 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec2v0Pogoń Siedlce
23 Sie 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1Puszcza Niepołomice
23 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice1v0Chojniczanka Chojnice
25 Sie 2017 20:45:00GKS Tychy2v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa1v1Zagłębie Sosnowiec
26 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice2v0Wigry Suwałki
27 Sie 2017 14:45:00GKS Katowice0v0Odra Opole
27 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz3v0Stomil Olsztyn
27 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna2v1Bytovia Bytów
27 Sie 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Ruch Chorzów
27 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica3v1Stal Mielec
28 Sie 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v2Chrobry Głogów
02 Wrz 2017 15:00:00Odra Opole2v0Chojniczanka Chojnice
02 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0Pogoń Siedlce
02 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn2v1Górnik Łęczna
03 Wrz 2017 12:30:00Chrobry Głogów0v0Miedź Legnica
08 Wrz 2017 16:30:00Puszcza Niepołomice2v0Chrobry Głogów
08 Wrz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz2v1Ruch Chorzów
08 Wrz 2017 20:45:00Miedź Legnica1v0Bytovia Bytów
09 Wrz 2017 14:45:00Górnik Łęczna3v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
09 Wrz 2017 16:00:00Odra Opole1v1Zagłębie Sosnowiec
09 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa2v0Stal Mielec
09 Wrz 2017 18:00:00GKS Katowice2v0Wigry Suwałki
09 Wrz 2017 18:00:00Pogoń Siedlce1v1Stomil Olsztyn
10 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v2GKS Tychy
13 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1GKS Katowice
13 Wrz 2017 19:00:00Stal Mielec1v1Puszcza Niepołomice
13 Wrz 2017 19:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v0Olimpia Grudziądz
14 Wrz 2017 18:00:00Ruch Chorzów0v0GKS Tychy
16 Wrz 2017 14:45:00Chrobry Głogów1v1Raków Częstochowa
16 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Pogoń Siedlce
16 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0Puszcza Niepołomice
16 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v2Odra Opole
16 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec2v0Chojniczanka Chojnice
16 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v1Miedź Legnica
17 Wrz 2017 12:30:00Stal Mielec0v2GKS Katowice
17 Wrz 2017 15:00:00GKS Tychy2v0Olimpia Grudziądz
18 Wrz 2017 19:00:00Ruch Chorzów1v0Górnik Łęczna
22 Wrz 2017 20:45:00GKS Katowice2v0Chrobry Głogów
23 Wrz 2017 12:45:00Odra Opole3v0Stal Mielec
23 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa2v1Bytovia Bytów
23 Wrz 2017 16:00:00Puszcza Niepołomice1v0Stomil Olsztyn
23 Wrz 2017 16:00:00Górnik Łęczna1v1GKS Tychy
23 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Olimpia Grudziądz
23 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v0Wigry Suwałki
23 Wrz 2017 19:00:00Miedź Legnica1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 Wrz 2017 16:00:00Pogoń Siedlce1v2Ruch Chorzów
27 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki2v1Raków Częstochowa
29 Wrz 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v1Miedź Legnica
30 Wrz 2017 17:00:00Stomil Olsztyn1v2Raków Częstochowa
30 Wrz 2017 17:45:00Chrobry Głogów0v2Odra Opole
30 Wrz 2017 18:00:00GKS Tychy2v0Pogoń Siedlce
30 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Puszcza Niepołomice
30 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów0v1GKS Katowice
30 Wrz 2017 18:00:00Stal Mielec1v1Zagłębie Sosnowiec
01 Paz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v0Chojniczanka Chojnice
01 Paz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz1v2Górnik Łęczna
06 Paz 2017 19:00:00Miedź Legnica2v1GKS Tychy
07 Paz 2017 12:30:00Odra Opole2v0Bytovia Bytów
07 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Górnik Łęczna
07 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki1v1Stal Mielec
13 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v0Raków Częstochowa
13 Paz 2017 20:45:00Stal Mielec0v1Chojniczanka Chojnice
14 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna2v0Pogoń Siedlce
14 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów2v0Wigry Suwałki
14 Paz 2017 17:00:00GKS Tychy2v0Puszcza Niepołomice
14 Paz 2017 17:15:00Stomil Olsztyn1v1Odra Opole
14 Paz 2017 17:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v2GKS Katowice
14 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz0v0Miedź Legnica
14 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v3Zagłębie Sosnowiec
18 Paz 2017 15:00:00Raków Częstochowa1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice1v2Ruch Chorzów
18 Paz 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v0Olimpia Grudziądz
18 Paz 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec3v1Chrobry Głogów
18 Paz 2017 20:00:00GKS Katowice2v0Stomil Olsztyn
21 Paz 2017 12:30:00Raków Częstochowa0v0GKS Tychy
21 Paz 2017 15:00:00Odra Opole1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Pogoń Siedlce
21 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki2v1Bytovia Bytów
21 Paz 2017 18:00:00Stal Mielec1v2Chrobry Głogów
21 Paz 2017 18:00:00Miedź Legnica1v1Górnik Łęczna
22 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice0v0Olimpia Grudziądz
22 Paz 2017 17:00:00Zagłębie Sosnowiec2v0Stomil Olsztyn
22 Paz 2017 17:45:00GKS Katowice1v2Ruch Chorzów
27 Paz 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v0Zagłębie Sosnowiec
28 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna1v0Puszcza Niepołomice
28 Paz 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v2Miedź Legnica
28 Paz 2017 17:45:00GKS Tychy1v2GKS Katowice
28 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz0v2Raków Częstochowa
28 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0Stal Mielec
29 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów2v2Chojniczanka Chojnice
29 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v0Odra Opole
03 Lis 2017 18:00:00Stal Mielec2v0Stomil Olsztyn
03 Lis 2017 20:45:00Zagłębie Sosnowiec1v1Ruch Chorzów
04 Lis 2017 12:30:00Odra Opole2v1GKS Tychy
04 Lis 2017 13:00:00Puszcza Niepołomice1v0Pogoń Siedlce
04 Lis 2017 14:00:00Raków Częstochowa2v1Górnik Łęczna
04 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Miedź Legnica
04 Lis 2017 16:00:00Wigry Suwałki1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
04 Lis 2017 18:00:00GKS Katowice2v0Olimpia Grudziądz
05 Lis 2017 16:00:00Chrobry Głogów1v0Bytovia Bytów
11 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Odra Opole
12 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna1v1GKS Katowice
12 Lis 2017 12:45:00GKS Tychy1v1Zagłębie Sosnowiec
12 Lis 2017 15:00:00Stomil Olsztyn2v0Chrobry Głogów
12 Lis 2017 16:00:00Bytovia Bytów1v0Chojniczanka Chojnice
12 Lis 2017 16:00:00Pogoń Siedlce0v1Raków Częstochowa
12 Lis 2017 17:00:00Miedź Legnica2v0Puszcza Niepołomice
17 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn1v1Bytovia Bytów
17 Lis 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v0Chrobry Głogów
17 Lis 2017 20:45:00Ruch Chorzów2v0Stal Mielec
18 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Puszcza Niepołomice
18 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz0v2Zagłębie Sosnowiec
18 Lis 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v1GKS Katowice
18 Lis 2017 17:00:00GKS Tychy2v0Wigry Suwałki
19 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna1v1Odra Opole
19 Lis 2017 17:45:00Miedź Legnica0v0Raków Częstochowa
21 Lis 2017 17:30:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Stal Mielec
22 Lis 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v0Wigry Suwałki
24 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn0v1Chojniczanka Chojnice
24 Lis 2017 20:45:00Zagłębie Sosnowiec2v1Górnik Łęczna
25 Lis 2017 13:00:00Odra Opole3v0Pogoń Siedlce
25 Lis 2017 16:00:00GKS Katowice2v1Miedź Legnica
25 Lis 2017 17:45:00Stal Mielec2v1GKS Tychy
25 Lis 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 Lis 2017 13:00:00Raków Częstochowa2v0Puszcza Niepołomice
26 Lis 2017 15:00:00Chrobry Głogów1v1Ruch Chorzów
26 Lis 2017 16:00:00Wigry Suwałki2v0Olimpia Grudziądz
30 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn1v1Wigry Suwałki
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Stomil Olsztyn v Chojniczanka Chojnice
1-2 Percentage 33.3% [31]
1-1 Percentage 29% [27]
1-0 Percentage 8.6% [8]
2-1 Percentage 7.5% [7]
0-1 Percentage 5.3% [5]
0-2 Percentage 4.3% [4]
2-2 Percentage 3.2% [3]
3-2 Percentage 2.1% [2]
1-3 Percentage 2.1% [2]
0-0 Percentage 2.1% [2]
1-4 Percentage 1% [1]
0-3 Percentage 1% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017