:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Stomil Olsztyn v Chojniczanka Chojnice 24 Lis 2017 18:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [19HKS20]
DataDom   Wyjazd
28 Lip 2017 20:45:00Stal Mielec1v1Ruch Chorzów
29 Lip 2017 15:30:00Zagłębie Sosnowiec1v1Olimpia Grudziądz
29 Lip 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v0Chojniczanka Chojnice
29 Lip 2017 17:00:00Odra Opole0v1Górnik Łęczna
29 Lip 2017 18:00:00Raków Częstochowa0v0Miedź Legnica
29 Lip 2017 19:00:00Bytovia Bytów1v0Stomil Olsztyn
29 Lip 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Lip 2017 19:00:00GKS Katowice1v0Pogoń Siedlce
30 Lip 2017 19:47:00Wigry Suwałki0v1GKS Tychy
04 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v0Chrobry Głogów
05 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v0Odra Opole
05 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna1v0Zagłębie Sosnowiec
05 Sie 2017 17:45:00GKS Tychy1v2Stal Mielec
05 Sie 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz2v0Wigry Suwałki
05 Sie 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v1Bytovia Bytów
05 Sie 2017 18:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Stomil Olsztyn
05 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v0GKS Katowice
06 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice2v1Raków Częstochowa
11 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice1v0Puszcza Niepołomice
12 Sie 2017 12:30:00Odra Opole1v1Miedź Legnica
12 Sie 2017 17:30:00Raków Częstochowa1v0Chojniczanka Chojnice
12 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów2v0Ruch Chorzów
13 Sie 2017 17:00:00Chrobry Głogów1v2GKS Tychy
13 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec1v1Olimpia Grudziądz
13 Sie 2017 19:47:00Wigry Suwałki0v1Górnik Łęczna
13 Sie 2017 20:00:00Zagłębie Sosnowiec2v0Pogoń Siedlce
18 Sie 2017 20:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v1Zagłębie Sosnowiec
18 Sie 2017 20:45:00Górnik Łęczna1v1Stal Mielec
18 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v0Stomil Olsztyn
19 Sie 2017 14:45:00GKS Tychy2v1Bytovia Bytów
19 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz1v1Chrobry Głogów
19 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa2v0GKS Katowice
19 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice3v1Odra Opole
19 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v0Wigry Suwałki
22 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v2GKS Tychy
22 Sie 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v2Ruch Chorzów
23 Sie 2017 17:00:00Odra Opole1v0Raków Częstochowa
23 Sie 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v2Miedź Legnica
23 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów1v0Olimpia Grudziądz
23 Sie 2017 19:00:00Chrobry Głogów2v1Górnik Łęczna
23 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec2v1Pogoń Siedlce
23 Sie 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec1v0Puszcza Niepołomice
23 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice0v1Chojniczanka Chojnice
25 Sie 2017 20:45:00GKS Tychy1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa0v0Zagłębie Sosnowiec
26 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v0Wigry Suwałki
27 Sie 2017 14:45:00GKS Katowice2v2Odra Opole
27 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz0v0Stomil Olsztyn
27 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna1v0Bytovia Bytów
27 Sie 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Ruch Chorzów
27 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v0Stal Mielec
28 Sie 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v1Chrobry Głogów
02 Wrz 2017 15:00:00Odra Opole1v1Chojniczanka Chojnice
02 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v2Pogoń Siedlce
02 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v0Górnik Łęczna
03 Wrz 2017 12:30:00Chrobry Głogów2v2Miedź Legnica
08 Wrz 2017 16:30:00Puszcza Niepołomice1v2Chrobry Głogów
08 Wrz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz1v2Ruch Chorzów
08 Wrz 2017 20:45:00Miedź Legnica2v0Bytovia Bytów
09 Wrz 2017 14:45:00Górnik Łęczna1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
09 Wrz 2017 16:00:00Odra Opole2v1Zagłębie Sosnowiec
09 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa1v3Stal Mielec
09 Wrz 2017 18:00:00GKS Katowice2v0Wigry Suwałki
09 Wrz 2017 18:00:00Pogoń Siedlce0v0Stomil Olsztyn
10 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1GKS Tychy
13 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec0v0GKS Katowice
13 Wrz 2017 19:00:00Stal Mielec1v1Puszcza Niepołomice
13 Wrz 2017 19:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v0Olimpia Grudziądz
14 Wrz 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v1GKS Tychy
16 Wrz 2017 14:45:00Chrobry Głogów3v0Raków Częstochowa
16 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v1Pogoń Siedlce
16 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów0v0Puszcza Niepołomice
16 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v1Odra Opole
16 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v0Chojniczanka Chojnice
16 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v2Miedź Legnica
17 Wrz 2017 12:30:00Stal Mielec2v1GKS Katowice
17 Wrz 2017 15:00:00GKS Tychy1v0Olimpia Grudziądz
18 Wrz 2017 19:00:00Ruch Chorzów2v1Górnik Łęczna
22 Wrz 2017 20:45:00GKS Katowice0v2Chrobry Głogów
23 Wrz 2017 12:45:00Odra Opole1v1Stal Mielec
23 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa0v1Bytovia Bytów
23 Wrz 2017 16:00:00Puszcza Niepołomice0v0Stomil Olsztyn
23 Wrz 2017 16:00:00Górnik Łęczna1v1GKS Tychy
23 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Olimpia Grudziądz
23 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1Wigry Suwałki
23 Wrz 2017 19:00:00Miedź Legnica0v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 Wrz 2017 16:00:00Pogoń Siedlce1v0Ruch Chorzów
27 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v0Raków Częstochowa
29 Wrz 2017 20:45:00Ruch Chorzów2v0Miedź Legnica
30 Wrz 2017 17:00:00Stomil Olsztyn1v1Raków Częstochowa
30 Wrz 2017 17:45:00Chrobry Głogów1v0Odra Opole
30 Wrz 2017 18:00:00GKS Tychy2v0Pogoń Siedlce
30 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Puszcza Niepołomice
30 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0GKS Katowice
30 Wrz 2017 18:00:00Stal Mielec2v1Zagłębie Sosnowiec
01 Paz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v2Chojniczanka Chojnice
01 Paz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz0v0Górnik Łęczna
06 Paz 2017 19:00:00Miedź Legnica1v0GKS Tychy
07 Paz 2017 12:30:00Odra Opole1v1Bytovia Bytów
07 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Górnik Łęczna
07 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki0v1Stal Mielec
13 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów3v2Raków Częstochowa
13 Paz 2017 20:45:00Stal Mielec1v1Chojniczanka Chojnice
14 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna1v0Pogoń Siedlce
14 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów0v0Wigry Suwałki
14 Paz 2017 17:00:00GKS Tychy1v0Puszcza Niepołomice
14 Paz 2017 17:15:00Stomil Olsztyn1v2Odra Opole
14 Paz 2017 17:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v0GKS Katowice
14 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz0v0Miedź Legnica
14 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0Zagłębie Sosnowiec
18 Paz 2017 15:00:00Raków Częstochowa0v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice0v1Ruch Chorzów
18 Paz 2017 19:00:00Pogoń Siedlce0v0Olimpia Grudziądz
18 Paz 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1Chrobry Głogów
18 Paz 2017 20:00:00GKS Katowice1v0Stomil Olsztyn
21 Paz 2017 12:30:00Raków Częstochowa1v1GKS Tychy
21 Paz 2017 15:00:00Odra Opole1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Pogoń Siedlce
21 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki0v0Bytovia Bytów
21 Paz 2017 18:00:00Stal Mielec1v1Chrobry Głogów
21 Paz 2017 18:00:00Miedź Legnica2v0Górnik Łęczna
22 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice2v0Olimpia Grudziądz
22 Paz 2017 17:00:00Zagłębie Sosnowiec0v1Stomil Olsztyn
22 Paz 2017 17:45:00GKS Katowice0v0Ruch Chorzów
27 Paz 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v1Zagłębie Sosnowiec
28 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna0v1Puszcza Niepołomice
28 Paz 2017 17:00:00Pogoń Siedlce1v0Miedź Legnica
28 Paz 2017 17:45:00GKS Tychy1v0GKS Katowice
28 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz1v1Raków Częstochowa
28 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v0Stal Mielec
29 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów1v0Chojniczanka Chojnice
29 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów2v0Odra Opole
03 Lis 2017 18:00:00Stal Mielec1v0Stomil Olsztyn
03 Lis 2017 20:45:00Zagłębie Sosnowiec0v1Ruch Chorzów
04 Lis 2017 12:30:00Odra Opole1v0GKS Tychy
04 Lis 2017 13:00:00Puszcza Niepołomice1v0Pogoń Siedlce
04 Lis 2017 14:00:00Raków Częstochowa1v0Górnik Łęczna
04 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Miedź Legnica
04 Lis 2017 16:00:00Wigry Suwałki0v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
04 Lis 2017 18:00:00GKS Katowice1v0Olimpia Grudziądz
05 Lis 2017 16:00:00Chrobry Głogów1v0Bytovia Bytów
11 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz0v1Odra Opole
12 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna1v0GKS Katowice
12 Lis 2017 12:45:00GKS Tychy1v0Zagłębie Sosnowiec
12 Lis 2017 15:00:00Stomil Olsztyn1v0Chrobry Głogów
12 Lis 2017 16:00:00Bytovia Bytów1v0Chojniczanka Chojnice
12 Lis 2017 16:00:00Pogoń Siedlce1v0Raków Częstochowa
12 Lis 2017 17:00:00Miedź Legnica1v0Puszcza Niepołomice
17 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn1v1Bytovia Bytów
17 Lis 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v0Chrobry Głogów
17 Lis 2017 20:45:00Ruch Chorzów2v1Stal Mielec
18 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Puszcza Niepołomice
18 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz0v1Zagłębie Sosnowiec
18 Lis 2017 17:00:00Pogoń Siedlce1v1GKS Katowice
18 Lis 2017 17:00:00GKS Tychy1v1Wigry Suwałki
19 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna1v2Odra Opole
19 Lis 2017 17:45:00Miedź Legnica1v1Raków Częstochowa
21 Lis 2017 17:30:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v0Stal Mielec
22 Lis 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v0Wigry Suwałki
30 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn0v0Wigry Suwałki
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Stomil Olsztyn v Chojniczanka Chojnice
1-2 Percentage 33.3% [31]
1-1 Percentage 29% [27]
1-0 Percentage 8.6% [8]
2-1 Percentage 7.5% [7]
0-1 Percentage 5.3% [5]
0-2 Percentage 4.3% [4]
2-2 Percentage 3.2% [3]
3-2 Percentage 2.1% [2]
1-3 Percentage 2.1% [2]
0-0 Percentage 2.1% [2]
1-4 Percentage 1% [1]
0-3 Percentage 1% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017